CDSOT23-T24CAN er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diotec Semiconductor
På lager: 23.460
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
På lager: 2.300
Datablad
40V Klemme 8A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOT-23
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDSOT23-T24CAN
DigiKeys varenummer
CDSOT23-T24CANTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDSOT23-T24CANCT-ND - Afskåret tape (CT)
CDSOT23-T24CANDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOT23-T24CAN
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDSOT23-T24CAN Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8A (8/20µs)
Mfr
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Dåse
Kapacitans @ frekvens
22pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
2
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - Nedbrud (min.)
26,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
40V