CDSOT23-T12
DigiKeys varenummer
118-CDSOT23-T12TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CDSOT23-T12CT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CDSOT23-T12DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOT23-T12
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOT23-3
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25,9V Klemme 21A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDSOT23-T12 Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
500W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Kapacitans @ frekvens
150pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
25,9V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21A (8/20µs)