CDSOD323-T18S
DigiKeys varenummer
CDSOD323-T18STR-ND - Tape & Reel (TR)
CDSOD323-T18SCT-ND - Afskåret tape (CT)
CDSOD323-T18SDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOD323-T18S
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 40VC SOD323
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40V (Typ) Klemme 9A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
EDA/CAD-modeller
CDSOD323-T18S Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
500W
Kapacitans @ frekvens
90pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
18V
Spænding - Nedbrud (min.)
20V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
40V (Typ)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
9A (8/20µs)