CDSOD323-T18C
DigiKeys varenummer
CDSOD323-T18CTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDSOD323-T18CCT-ND - Afskåret tape (CT)
CDSOD323-T18CDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOD323-T18C
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 45VC SOD323
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45V (Typ) Klemme 8A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
EDA/CAD-modeller
CDSOD323-T18C Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
350W
Kapacitans @ frekvens
3pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
18V
Spænding - Nedbrud (min.)
20V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45V (Typ)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8A (8/20µs)