CDSOD323-T15L | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CDSOD323-T15L |
Beskrivelse | TVS DIODE 15VWM 31.8VC SOD323 |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 31,8V (Typ) Klemme 10A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt - Peak-impuls 350W |
Mfr | Strømnetbeskyttelse No |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer HDMI, USB OTG |
Varestatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 1pF @ 1MHz |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Enkeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 15V | Pakke/hus SC-76, SOD-323 |
Spænding - Nedbrud (min.) 16,7V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 31,8V (Typ) | Grundlæggende varenummer |
Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 10A (8/20µs) |