CDSOD323-T15L
DigiKeys varenummer
118-CDSOD323-T15LTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CDSOD323-T15LCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CDSOD323-T15LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOD323-T15L
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 31.8VC SOD323
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
31,8V (Typ) Klemme 10A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
Kategori
Effekt - Peak-impuls
350W
Applikationer
HDMI, USB OTG
Kapacitans @ frekvens
1pF @ 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
31,8V (Typ)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
10A (8/20µs)