CDSOD323-T12S
DigiKeys varenummer
118-CDSOD323-T12STR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CDSOD323-T12SCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CDSOD323-T12SDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDSOD323-T12S
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOD323
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25,9V (Typ) Klemme 21A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CDSOD323-T12S Modeller
Kategori
Effekt - Peak-impuls
500W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
150pF @ 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Pakke/hus
SC-76, SOD-323
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
25,9V (Typ)
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21A (8/20µs)