CAY16-914J4LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
910k Ohm ±5% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk, arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CAY16-914J4LF
DigiKeys varenummer
CAY16-914J4LF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CAY16-914J4LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 910K OHM 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CAY16-914J4LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
62,5mW
Producenter
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
Kredsløbstype
Isoleret
Leverandørs enhedspakning
1206
Modstand (Ohm)
910k
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)