CAY16-49R9F4LF
DigiKeys varenummer
CAY16-49R9F4LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CAY16-49R9F4LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CAY16-49R9F4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAY16-49R9F4LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206
Detaljeret beskrivelse
49,9 Ohm ±1% 62,5mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±200ppm/°C 1206 (3216 metrisk), konveks, terminaler langside
EDA/CAD-modeller
CAY16-49R9F4LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
62,5mW
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
49,9
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)