CAY10A-470J4LF
DigiKeys varenummer
118-CAY10A-470J4LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-CAY10A-470J4LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-CAY10A-470J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAY10A-470J4LF
Beskrivelse
RES ARR 4 RES 47 OHM 0804
Detaljeret beskrivelse
47 Ohm ±5% 63mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±250ppm/°C 0804, konveks, terminaler langside
Kategori
Effekt pr. element
63mW
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Modstand (Ohm)
47
Tolerance
±5%
Leverandørs enhedspakning
0804
Antal modstande
4
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)