AV30K1210401NIR1
DigiKeys varenummer
118-AV30K1210401NIR1TR-ND - Tape & Reel (TR)
118-AV30K1210401NIR1CT-ND - Afskåret tape (CT)
118-AV30K1210401NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AV30K1210401NIR1
Beskrivelse
VARISTOR 47V 400A 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 V 400 A Varistor 1 Kredsløb Overflademontering, MLCV 1210 (3225 metrisk)
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
51.7 V
Producenter
Bourns Inc.
Strøm - Overstrøm
400 A
Serie
Energi
2,3J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1100 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
30 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C (TA)
Maksimum DC-spænding
34 V
Monteringstype
Overflademontering, MLCV
Varistor-spænding (min.)
42.3 V
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varistor-spænding (Typ)
47 V