77F102J-TR-RC
DigiKeys varenummer
118-77F102J-TR-RCTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-77F102J-TR-RCCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
77F102J-TR-RC
Beskrivelse
FIXED IND 1MH 100MA 20 OHM TH
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 100 mA 20Ohm maks. Aksial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
77F102J-TR-RC Modeller
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
20Ohm maks.
Serie
Q @ frek.
50 @ 796kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Frekvens - Selvresonans
1,2MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Type
Tromlekerne, trådviklet
Induktansfrekvens - Test
796 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Hulmontering
Induktans
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,157" diam. x 0,410" L (3,99mm x 10,41mm)