5.0SMDJ24A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ24ABBTR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ24ABBCT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ24ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ24A
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 129A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ24A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
129A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V