5.0SMDJ20A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ20ABBTR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ20ABBCT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ20ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ20A
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32,4V Klemme 155A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ20A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
155A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
22,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
32,4V