4816P-1-224LF
DigiKeys varenummer
4816P-1-224LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
4816P-1-224LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
4816P-1-224LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
4816P-1-224LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220k Ohm ±2% 160mW Effekt pr. Element Isoleret 8 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4816P-1-224LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
16-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
220k
Leverandørs enhedspakning
16-SOM
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,440" L x 0,220" B (11,18mm x 5,59mm)
Antal modstande
8
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)
Antal ben
16
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
160mW