4814P-1-101LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
CTS Resistor Products
På lager: 0
Datablad
100 Ohm ±2% 160mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4814P-1-101LF
DigiKeys varenummer
4814P-1-101LF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
4814P-1-101LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
4814P-1-101LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kvalifikation
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
14-SOIC (0,220", 5,59mm bredde)
Modstand (Ohm)
100
Leverandørs enhedspakning
14-SOM
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,390" L x 0,220" B (9,91mm x 5,59mm)
Antal modstande
7
Højde - Monteret (maks.)
0,094" (2,40mm)
Antal ben
14
Grundlæggende varenummer
Effekt pr. element
160mW