4612X-101-103LF
DigiKeys varenummer
4612X-101-103LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4612X-101-103LF
Beskrivelse
RES ARRAY 11 RES 10K OHM 12SIP
Detaljeret beskrivelse
10k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 11 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 12-SIP
EDA/CAD-modeller
4612X-101-103LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
12-SIP
Leverandørs enhedspakning
12-SIP
Modstand (Ohm)
10k
Størrelse/dimension
1,198" L x 0,098" B (30,43mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)