4610X-104-152/332L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
1,5k, 3,3k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Dobbelt terminator 16 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 10-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4610X-104-152/332L
DigiKeys varenummer
4610X-104-152/332L-ND
Producenter
Producentens varenummer
4610X-104-152/332L
Beskrivelse
RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
4610X-104-152/332L Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Producenter
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
10-SIP
Kredsløbstype
Dobbelt terminator
Leverandørs enhedspakning
10-SIP
Modstand (Ohm)
1,5k, 3,3k
Størrelse/dimension
0,998" L x 0,098" B (25,35mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)