4610M-101-222LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
2,2k Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Bussystem 9 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 10-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4610M-101-222LF
DigiKeys varenummer
4610M-101-222LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4610M-101-222LF
Beskrivelse
RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
4610M-101-222LF Modeller
Kategori
Antal ben
10
Producenter
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
10-SIP
Modstand (Ohm)
2,2k
Leverandørs enhedspakning
10-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,998" L x 0,098" B (25,35mm x 2,49mm)
Antal modstande
9
Højde - Monteret (maks.)
0,250" (6,35mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C