4609H-101-392LF
DigiKeys varenummer
4609H-101-392LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4609H-101-392LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 9SIP
Detaljeret beskrivelse
3,9k Ohm ±2% 300mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 9-SIP
EDA/CAD-modeller
4609H-101-392LF Modeller
Kategori
Antal ben
9
Effekt pr. element
300mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
9-SIP
Modstand (Ohm)
3,9k
Leverandørs enhedspakning
9-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,898" L x 0,098" B (22,81mm x 2,49mm)
Antal modstande
8
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C