4608X-AP1-471LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
470 Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4608X-AP1-471LF
DigiKeys varenummer
4608X-AP1-471LF-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
4608X-AP1-471LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
4608X-AP1-471LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Producenter
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
8-SIP
Kredsløbstype
Bussystem
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Modstand (Ohm)
470
Størrelse/dimension
0,798" L x 0,098" B (20,27mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)