4608X-102-101LF
DigiKeys varenummer
4608X-2-101LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4608X-102-101LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
100 Ohm ±2% 300mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-modeller
4608X-102-101LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
300mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
8-SIP
Kredsløbstype
Isoleret
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Modstand (Ohm)
100
Størrelse/dimension
0,798" L x 0,098" B (20,27mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)