4608M-102-101LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
100 Ohm ±2% 400mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4608M-102-101LF
DigiKeys varenummer
4608M-102-101LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4608M-102-101LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
4608M-102-101LF Modeller
Kategori
Antal ben
8
Producenter
Effekt pr. element
400mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
8-SIP
Modstand (Ohm)
100
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,798" L x 0,098" B (20,27mm x 2,49mm)
Antal modstande
4
Højde - Monteret (maks.)
0,250" (6,35mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C