4606X-102-472LF
DigiKeys varenummer
4606X-2-472LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4606X-102-472LF
Beskrivelse
RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP
Detaljeret beskrivelse
4,7k Ohm ±2% 300mW Effekt pr. Element Isoleret 3 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 6-SIP
EDA/CAD-modeller
4606X-102-472LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
300mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
4,7k
Størrelse/dimension
0,598" L x 0,098" B (15,19mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)