4606X-101-473LF
DigiKeys varenummer
4606X-1-473LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4606X-101-473LF
Beskrivelse
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 5 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 6-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4606X-101-473LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Producenter
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SIP
Kredsløbstype
Bussystem
Leverandørs enhedspakning
6-SIP
Modstand (Ohm)
47k
Størrelse/dimension
0,598" L x 0,098" B (15,19mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)