4605X-101-472LF
DigiKeys varenummer
4605X-101-472LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4605X-101-472LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP
Detaljeret beskrivelse
4,7k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 4 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 5-SIP
EDA/CAD-modeller
4605X-101-472LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
5-SIP
Kredsløbstype
Bussystem
Leverandørs enhedspakning
5-SIP
Modstand (Ohm)
4,7k
Størrelse/dimension
0,498" L x 0,098" B (12,65mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)