4605X-101-471LF
DigiKeys varenummer
4605X-101-471LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4605X-101-471LF
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SIP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 4 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 5-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4605X-101-471LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Producenter
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
5-SIP
Kredsløbstype
Bussystem
Leverandørs enhedspakning
5-SIP
Modstand (Ohm)
470
Størrelse/dimension
0,498" L x 0,098" B (12,65mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)