4310R-102-470LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.280
Datablad
47 Ohm ±1Ohm 300mW Effekt pr. Element Isoleret 5 Modstandsnetværk, arrays ±250ppm/°C 10-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4310R-102-470LF
DigiKeys varenummer
4310R-2-470LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4310R-102-470LF
Beskrivelse
RES ARRAY 5 RES 47 OHM 10SIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
4310R-102-470LF Modeller
Kategori
Antal ben
10
Producenter
Bourns Inc.
Effekt pr. element
300mW
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
10-SIP
Modstand (Ohm)
47
Leverandørs enhedspakning
10-SIP
Tolerance
±1Ohm
Størrelse/dimension
0,984" L x 0,085" B (24,99mm x 2,16mm)
Antal modstande
5
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C