4310R-101-102LF
DigiKeys varenummer
4310R-1-102LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4310R-101-102LF
Beskrivelse
RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 9 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 10-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4310R-101-102LF Modeller
Kategori
Antal ben
10
Producenter
Bourns Inc.
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
10-SIP
Modstand (Ohm)
1k
Leverandørs enhedspakning
10-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,984" L x 0,085" B (24,99mm x 2,16mm)
Antal modstande
9
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C