4309R-101-223LF
DigiKeys varenummer
4309R-101-223LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4309R-101-223LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 22K OHM 9SIP
Detaljeret beskrivelse
22k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 9-SIP
EDA/CAD-modeller
4309R-101-223LF Modeller
Kategori
Antal ben
9
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
9-SIP
Modstand (Ohm)
22k
Leverandørs enhedspakning
9-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,884" L x 0,085" B (22,45mm x 2,16mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C