4309R-101-220 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.738
Datablad
22 Ohm ±1Ohm 200mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk, arrays ±250ppm/°C 9-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4309R-101-220
DigiKeys varenummer
4309R-101-220-ND
Producenter
Producentens varenummer
4309R-101-220
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 22 OHM 9SIP
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
4309R-101-220 Modeller
Kategori
Antal ben
9
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
9-SIP
Modstand (Ohm)
22
Leverandørs enhedspakning
9-SIP
Tolerance
±1Ohm
Størrelse/dimension
0,884" L x 0,085" B (22,45mm x 2,16mm)
Antal modstande
8
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C