4308R-101-822LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.465
Datablad
8,2k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4308R-101-822LF
DigiKeys varenummer
4308R-1-822LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4308R-101-822LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
4308R-101-822LF Modeller
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
8,2k
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,784" L x 0,085" B (19,91mm x 2,16mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C