4308R-101-471
DigiKeys varenummer
4308R-1-471-ND
Producenter
Producentens varenummer
4308R-101-471
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
470 Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 7 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 8-SIP
EDA/CAD-modeller
4308R-101-471 Modeller
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
470
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,784" L x 0,085" B (19,91mm x 2,16mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C