4308M-101-561
DigiKeys varenummer
4308M-101-561-ND
Producenter
Producentens varenummer
4308M-101-561
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 560 OHM 8SIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Bussystem 7 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4308M-101-561 Modeller
Kategori
Antal ben
8
Producenter
Bourns Inc.
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
8-SIP
Modstand (Ohm)
560
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,784" L x 0,085" B (19,91mm x 2,16mm)
Antal modstande
7
Højde - Monteret (maks.)
0,250" (6,35mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C