4308M-101-222LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
2,2k Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Bussystem 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4308M-101-222LF
DigiKeys varenummer
4308M-101-222LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4308M-101-222LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
4308M-101-222LF Modeller
Kategori
Antal ben
8
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
8-SIP
Modstand (Ohm)
2,2k
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,784" L x 0,085" B (19,91mm x 2,16mm)
Antal modstande
7
Højde - Monteret (maks.)
0,250" (6,35mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C