4306R-102-101LF
DigiKeys varenummer
4306R-2-101LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4306R-102-101LF
Beskrivelse
RES ARRAY 3 RES 100 OHM 6SIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohm ±2% 300mW Effekt pr. Element Isoleret 3 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 6-SIP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4306R-102-101LF Modeller
Kategori
Antal ben
6
Producenter
Bourns Inc.
Effekt pr. element
300mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
6-SIP
Modstand (Ohm)
100
Leverandørs enhedspakning
6-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,584" L x 0,085" B (14,83mm x 2,16mm)
Antal modstande
3
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C