4114R-1-222LF
DigiKeys varenummer
118-4114R-1-222LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4114R-1-222LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14DIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,2k Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 14-DIP (0,300", 7,62mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4114R-1-222LF Modeller
Kategori
Antal ben
14
Producenter
Bourns Inc.
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Modstand (Ohm)
2,2k
Leverandørs enhedspakning
14-DIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,765" L x 0,300" B (19,43mm x 7,62mm)
Antal modstande
7
Højde - Monteret (maks.)
0,185" (4,69mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C