3386Y-DF6-254LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Bourns Inc.
På lager: 1.919
Datablad
250 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386Y-DF6-254LF
DigiKeys varenummer
3386Y-DF6-254LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386Y-DF6-254LF
Beskrivelse
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
250 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%