3386W-1-253R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 75
Datablad
På lager: 0
På lager: 46
På lager: 112
På lager: 172
På lager: 145
På lager: 135
25 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386W-1-253R
DigiKeys varenummer
3386W-1-253R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3386W-1-253R
Beskrivelse
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386W-1-253R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Modstand
25 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%