3386V-1-254 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
På lager: 178
På lager: 199
På lager: 160
250 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386V-1-254
DigiKeys varenummer
3386V-1-254-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386V-1-254
Beskrivelse
TRIMMER 250KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386V-1-254 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
250 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%