3386V-1-105LF
DigiKeys varenummer
3386V-1-105LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386V-1-105LF
Beskrivelse
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
1 MOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3386V-1-105LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
1 MOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%