3386T-1-500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 195
Datablad
På lager: 0
På lager: 344
På lager: 191
50 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386T-1-500
DigiKeys varenummer
3386T-1-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386T-1-500
Beskrivelse
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386T-1-500 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
50 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%