3386K-1-101LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 0
Datablad
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 0
Datablad
100 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386K-1-101LF
DigiKeys varenummer
3386K-1-101LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386K-1-101LF
Beskrivelse
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386K-1-101LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
100 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%