3386F-1-303 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 1.934
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
30 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386F-1-303
DigiKeys varenummer
3386F-1-303-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386F-1-303
Beskrivelse
TRIMMER 30K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386F-1-303 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
30 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%