3386C-1-100LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 187
På lager: 128
10 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386C-1-100LF
DigiKeys varenummer
3386C-1-100LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386C-1-100LF
Beskrivelse
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386C-1-100LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
10 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%