3386B-1-105 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 41
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
På lager: 191
På lager: 354
1 MOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3386B-1-105
DigiKeys varenummer
3386B-1-105-ND
Producenter
Producentens varenummer
3386B-1-105
Beskrivelse
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3386B-1-105 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
1 MOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,375" x 0,375" overflade (9,53mm x 9,53mm)
Tolerance
±10%