3362X-1-100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 195
10 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3362X-1-100
DigiKeys varenummer
3362X-1-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3362X-1-100
Beskrivelse
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3362X-1-100 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
10 Ohms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%