3362S-1-254 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 241
Datablad
På lager: 82
På lager: 0
Nidec Components
Nidec Components
250 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3362S-1-254
DigiKeys varenummer
3362S-1-254-ND
Producenter
Producentens varenummer
3362S-1-254
Beskrivelse
TRIMMER 250KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3362S-1-254 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
250 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%