3362S-1-104LF
DigiKeys varenummer
3362S-1-104LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3362S-1-104LF
Beskrivelse
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
EDA/CAD-modeller
3362S-1-104LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%