3362M-1-504RLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 166
Datablad
På lager: 0
På lager: 143
På lager: 149
På lager: 59
TE Connectivity Passive Product
Nidec Components
Nidec Components
500 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3362M-1-504RLF
DigiKeys varenummer
3362M-1-504RLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3362M-1-504RLF
Beskrivelse
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3362M-1-504RLF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
500 kOhms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,275" x 0,260" overflade (6,99mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%